«Сердитый гражданин»: Росія у боротьбі з поганим сервісом

Наталія ШевяховаImage, UncategorizedLeave a Comment

share

«Сердитый гражданин»це онлайн-проект, який створений для оброки та вирішення проблем клієнтів у Росії. На сайті можна поскаржитися чи повідомити про незаконність дій державних і приватних організацій у будь-якій сфері послуг, наприклад ресторанний бізнес чи забудівля дитячих майданчиків.

Ресурс позиціонує себе так: Жалоба на ресторан, кафе. Некачественный сервис в барах, кафе, ресторанах и других заведениях общепита — еще полбеды. Зачастую посетителям приходится сталкиваться с хамством персонала, оскорблениями и немереным завышением счетов. Как реагировать, если вам нахамили или вас обсчитали? Куда жаловаться? В ресторане или кафе вы можете потребовать книгу жалоб и написать в ней все свои претензии либо пожаловаться в вышестоящие инстанции. Какой выбрать способ — решать вам. Мы же поможем вам грамотно составить обращение. Для этого вам необходимо написать о нарушениях со стороны работников сферы обслуживания (кафе, рестораны, бары), загрузить на сайт доказательства (если есть), заполнить все запрашиваемые сервисом данные, после чего вы получите готовое обращение, которое будет отправлено автоматически.Помните негласный закон: потребитель всегда прав!

серд2

Клікай і вирішуй проблеми

Творець сайту  -Дмитро Кох. Ідея створення такого ресурсу прийшла до нього, коли під вікнами його будинку почали будувати газову підстанцію, яка знаходилася неподалік від дитячого майданчика. Тоді, автор ресурс помітив, що він не розуміє куди можна звернутися  і подати скаргу. Жителі будинку підтримували Коха у тому, що слід написати поскаржитися, щоб зупинити цю забудову. І так у Дмитра Коха, зявилася ідея створити ресурс, де кожен житель Росії зміг би поскаржитися на сервіс і це було би автоматично пере направлено у підстанцію, яка за це відповідає.

Ресурс не тільки вирішує проблеми, а й має власну базу данних з якою ділиться із своїми користувачами.

Ресурс не тільки вирішує проблеми, а й має власну базу данних з якою ділиться із своїми користувачами.

У 2014 році проект зумів залучити великі інвестиції, які допомогли йому протриматися на ринку і почати будувати стратегію на самоокупність.

Для того, щоб подати скаргу, першим кроком, слід обрати проблему. У запропонованому списку є такі пропозиції:серд-проблеми

Наприклад обираємо «Товари і послуги», після цього слід обрати, що саме вас не задовольняє, наприклад ви помітили порушення кулінарних норм у певному закладі харчування. Перед вами випливе інтерактивна карта Росії, де користувач повинен зробити мітку, того що йому не подобається. Окрім цього, він може переглянути, що на сайті пишуть інші  користувачі про цей заклад харчування чи про інші місця.

За допомогою мобільної аплікації користувач може слідкувати за ходом вирішення проблеми про яку він сповістив. Не зареєстровані користувачі можуть переглядати базу данних, але не можуть скаржитися. Для цього їм слід увійти з якогось акаунта соцмережі або зареєструватися на сайті. В особистому профілі доступні інформаційні функції програми. Повний каталог проблем з категоріями і підкатегоріями по популярних скаргах, а також карту, де на просторах Росії були заявлені скарги.

Окрім цього сервісу, «Сердитый гражданин» розробив сервіс,

який слідкує за контролем якості приватних компаній – «Лига качества». З його допомогою, керівники компаній зможуть, дивитися скарги своїй продавців.