Он-лайн: Харківський метод боротьби із злочинністю

Наталія ШевяховаUncategorizedLeave a Comment

харкывсполыцыя1

З осені 2015 року у Харкові запустили бету-версію сайту Харківської поліції у мережі. Ресурс представляє повноцінний сервіс поліції, із скаргами по телефону за допомогою смс чи за допомогою спеціальної рубрики на сайті.

Нині ресурс знаходиться уже у альфа режимі і використовується місцевими на повну силу. Через технічні негаразди, з 7 березня перестав працювати можливість скарги через смс, але це не зупиняє роботи сайту.

На сайті є багато корисних функцій окрім того, щоб подати скаргу.

На сайті є багато корисних функцій окрім того, щоб подати скаргу.

Для того, щоб залишитися повідомлення про скоєння злочину, треба мати доступ до інтернету та кілька хвилин вільного часу. На головній сторінці ресурсу, слід вибрати відділ «Повідомити про подію», вказати тип – хуліганські дії, бійку, крадіжку та інше. А також,  вказати час події, адреса і додати короткий опис. Для того, щоб скарга була прийнята до розгляду, треба вказати по

вне ім’я очевидця і номер телефону. До свого повідомлення є можливість прикріпити фото чи відеоматеріали.

Ба більше, на сайті є кримінальна карта на якій можна переглянути криміногенні події, які відбувалися вчора, місяць чи тиждень назад. Така база кримінальних подій, дозволяє краще жителям слідкувати за перебігом того, як працює і діє поліція у їхньому районі та місті.

Дільничий кожного району може відслідковувати як поліпшилася чи погіршилася ситуація із злочинністю у його районі.

Дільничий кожного району може відслідковувати як поліпшилася чи погіршилася ситуація із злочинністю у його районі.

Звичайно, не можна забувати про ризики. Так як, за допомогою цього можуть поширювати фейкову інформацію чи виклик поліції через не значену подію. Але навіть служба 102 не гарантує 100% відповідності заяви і події.

Крім самої карти, на сайті police.kh.ua є й інші корисні функції на кшталт списку зниклих харків’ян або розшукуваних міліцією злочинців. Тут же можна буде отримати довідку про несудимість і дізнатися адресу найближчого дільничного.